Jdi na obsah Jdi na menu
 


Let´s dance 2

19. 5. 2010

LET´S DANCE 2

lets-dancee.jpgZákladní informace

Český název: Let's Dance 2
Originální název:
Step Up 2 the Streets
Česká premiéra: 28. února 2008 (před 51 dny)
Světová premiéra: 14. února 2008 (před 65 dny)
Natočeno: USA 2008
Režie:
Jon Chu
Scénář:
Toni Ann Johnson, Karen Barna
Kamera:
Max Malkin
Hudba:
Aaron Zigman
Hrají:
Robert Hoffman (Chase Collins), Briana Evigan (Andie), Will Kemp (Blake Collins), Tony Devon (Defense Attorney Gold), Telisha Shaw (Felicia), Jennifer Rouse (Street Dancer), Cassie, Jesus Maldonado (Principle Dancer), Brian Anthony Wilson (MTA Official), Ivana Vitomir (Dancer), Mark J. Parker (Dragon Club Patron), Channing Tatum (Tyler Gage), Adam G. Sevani, Patrick Michael Strange (MSA Student), Black Thomas (Tuck), Mari Koda (Jenny Kido), Katie Corrado (Blake's Assistant), Danielle Polanco (Missy), Tom Townsend (MSA Student), Thomas M. Hagen (Rave Dancer), Jeremy Isabella (Dragon Club Patron), Luis Salgado (Alejandro), Harry Shum Jr. (Cable), Chris O'Brocki (Dragon Club thug)
Přístupnost: od 12 let
Délka: 98 minut
Žánr:
Drama / Romantický / Hudební
Distributor:
SPI

Popis

Když vzpurná Andie, která nadevše miluje Street Dance, začne studovat na Marylandské škole umění, snaží se zapadnout a přitom si udržet starý styl života. Když spojí své síly s nejlepším tanečníkem školy Chasem, aby vytvořili formaci a zvítězili v taneční soutěži The Street, najde způsob, jak žít svůj sen a při tom propojit své dva oddělené světy.

Choreografie Let's Dance 2 se opět ujal Jamal Sims (stejně jako v Let's Dance, v českých kinech v létě 2006, pozn. SPI) a jako host se ve filmu objeví i hvězda Let's Dance, Channing Tatum, jako bratr Andie.

Názor.Dance bomba